Підшипник HR30208J NSK
Інтернет-магазин підшипників та сальників
Каталог
Підшипники
Роликові конічні підшипники
Підшипник HR30208J NSK
ПідшипникHR30208J NSK
NSK
Артикул:
HR30208J 5
Бренд:
NSK
Розмір:
40X80X19.75
Вага (кг):
0.42
Характеристики
Опис
Коментарі
Артикул:
HR30208J 5
Бренд:
Розмір:
40X80X19.75
Вага (кг):
0.42
Коментарі
Завантаження коментарів...
HR30208J 5
806.00
В обране
В обраному
В порівнянні
В порівнянні
Товар у наявності:
18
шт.
Знаходиться на складі за адресою:
м.Київ, вул.Лугова, 9
Може бути доставлений вам у найкоротші терміни наступними чином:
Нова пошта
Вартість доставки від
Ви можете оплатити покупку:
наложеним платежем при отриманні або банківським переказом
Аналоги
Підшипник 30208
VBF
Наявність: 11
Є аналоги
Купити
Підшипник 6-7208 LBP
LBP
Наявність: 7
Є аналоги
Купити
Підшипник 30208 KINEX
KINEX
Наявність: 6
Підшипник 30208 A
CX
Наявність: 4
Підшипник 7208 А SPZ
SPZ
Наявність: 3
Підшипник R40-17 NSK
40X80X20
Наявність: 2
Підшипник 30208 A F&S GERMANY не...
F&S GERMANY
Наявність: 1
Підшипник HR30208J-L- NSK
Наявність: 1
Підшипник 30208 D-TEC
D-TEC
Немає на складі
Запитати
VPZ
Немає на складі
Запитати
Підшипник 30208 F FERSA