Bowman International купує Criptic Arvis

  • Автор : Автопромпідшипник
  • 21 червня 2024

Bowman International, провідний інноваційний виробник та постачальник підшипників і компонентів, завершив придбання компанії Criptic Arvis Ltd із Лестера, яка спеціалізується на виробництві роз’ємних підшипників і корпусів підшипників.

Пол Хенкок, генеральний директор Bowman, прокоментував важливість цього кроку:

«Ми раді вітати Criptic Arvis у групі Bowman International Group. Між нашими компаніями багато синергії, і наша спільна сила принесе справжню користь клієнтам як Bowman, так і Arvis».

Уейн Хіткот, призначений керуючим директором Criptic Arvis, сказав:

«Criptic Arvis з оптимізмом дивиться на нову роль у якості підрозділу Bowman International. Ми працюємо в галузі більше 40 років, і ми впевнені, що це правильний крок для нашого бізнесу та наших клієнтів. Обмін досвідом, ресурсами, пристрасть до справи — це те, що спонукатиме Arvis до розвитку у ролі підрозділу Bowman International. Ми прагнемо зробити наступний етап нашого існування визначним».

Стратегічні переваги придбання:

  • Розширений асортимент продукції: придбання розширить лінійку підшипників Bowman, включаючи спеціалізовані підшипники та індивідуальні рішення Criptic Arvis.
  • Технологічна синергія: обидві компанії відомі своєю прихильністю до інновацій. Це злиття сприятиме обміну передовими технологіями та передовим досвідом, сприяючи стратегії постійного вдосконалення.
  • Розширення ринку: завдяки об’єднанню двох портфоліо клієнтів Bowman і Arvis отримають посилену присутність на ринку, з широким охопленням і глибшим проникненням на нові та існуючі ринки.
  • Операційна ефективність: очікується, що консолідація операцій дасть значну ефективність, скоротивши витрати та скоротивши час доставки для клієнтів.

З появою Arvis група Bowman International має чотири спеціалізовані підрозділи та одну американську дочірню компанію. Підрозділ підшипників ковзання та група виробництва 3D-друку базуються в нещодавно модернізованій штаб-квартирі Bowman в Абінгдоні, Оксфордшир. Підрозділ роз’ємних підшипників і корпусів підшипників (Criptic Arvis) знаходиться у центрі Англії, а американська дочірня компанія Bowman Bearing Technologies Inc. відкрила свій перший склад в Огайо в 2023 році.

Компанію Criptic Arvis було засновано в січні 1981 року місцевими інженерами в Термастоні, Лестер, Великобританія. Компанія спеціалізується на виробництві роз’ємних підшипників і корпусів підшипників. У 2002 році було продано понад 10 000 сталевих корпусів підшипників Arvis по всьому світу. У 2021 році компанія відсвяткувала 40 років надання послуг у галузі. 
За матеріалами Bearing News
Фото: Criptic Arvis