Концерн Schaeffler нагороджує постачальників

  • Автор : Автопромпідшипник
  • 3 липня 2024

Компанія Schaeffler відзначила 23 найкращих постачальників нагородою Schaeffler Supplier Award на цьогорічному Дні постачальника в Герцогенаурахі. Перед 450 гостями Георг Ф. В. Шеффлер, акціонер і голова наглядової ради Schaeffler AG, і Клаус Розенфельд, головний виконавчий директор Schaeffler AG, вручили нагороди в 5 категоріях: інновації, стійкий розвиток, цінність, якість і ланцюжок поставок.

Андреас Шик, головний операційний директор, відповідальний за виробництво, поставки і закупівлі в Schaeffler AG, сказав: «Концерн Schaeffler завжди виступав за згуртовану мережу в дусі партнерства зі своїми постачальниками. Особливо з огляду на поточні глобальні виклики, ці відносини є основою для довгострокового успіху бізнесу».

Цього року День постачальника Schaeffler був спеціально спрямований на ключову стратегічну тему цифровізації в ланцюжках поставок. Андреас Шик прокоментував: «Проривні технології, такі як штучний інтелект, трансформують глобальні ланцюжки створення вартості. Використовуючи ці технології, ми створюємо стійкі, ефективні та цифрові процеси, які дозволяють нам розвиватися».

У категорії «Інновації» Schaeffler відзначив інтеграцію генеративних помічників із підтримкою ШІ у виробничі машини. Нагородами в категорії «Стійкий розвиток» Schaeffler відзначає постачальників, які послідовно підтримують цілі кліматичної нейтральності. У категорії «Ланцюжок поставок» нагороду Schaeffler Supplier Award отримали постачальники, які вразили максимально своєчасними поставками та особливо стійкими ланцюжками поставок. Нагороди в категорії «Якість» — це визнання виняткових результатів в області продукту та виробництва. Нагородами в категорії «Цінність» Schaeffler відзначає міцні відносини з постачальниками, які мають глобальне значення для конкурентоспроможності.

Переможцями і лауреатами премії Schaeffler Supplier Award 2024 стали постачальники з різних країн світу:

GKN, Велика Британія, 
Dematic, Німеччина
Sinoma Advanced Nitride Ceramics, Китай
Siemens, Німеччина
ANTON HÄRING, Німеччина
STI Gustav Stabernack, Німеччина
Harsha Engineers International, Індія
Zeller+Gmelin, Німеччина
SHIBAURA ELECTRONICS, Японія
ITCL, Німеччина
Luoyang Luoling, Китай
A. P. Møller-Mærsk, Данія
S&S, Південна Корея; Еркерт, Німеччина разом з POSCO, США
SNH, Китай
Quzhou JW Machinery, Китай
Iscar, Ізраїль
Melecs, Австрія
QI Automotive, Китай
Ravi Technoforge, Індія
Hofmann, Німеччина
KLS Ljubno, Словенія


Концерн Schaeffler Group займає провідне місце в автомобілебудуванні, промисловості і авіакосмонавтиці завдяки своїм відомим маркам INA, FAG і LuK. Концерн пропонує понад 40 тисяч найменувань продукції масового виробництва під торговими марками INA і FAG, які використовуються більш ніж в 60 секторах промисловості.
Наріжним каменем групи стала компанія INA, яку заснували брати Вільгельм і Георг Шеффлер в 1946 році в німецькому місті Херцогенаурах. Успіх до компанії прийшов в 1949 році після того як Георг Шеффлер розробив сепаратор голчастого роликопідшипника.
У 2015 році продажі групи склали понад 13 мільярдів євро. Група дає роботу 84 тисячам співробітників в 200 компаніях в 50 країнах світу.
Підготовлено за матеріалами Schaeffler