Timken купує виробника фільтраційних продуктів Des-Case

  • Автор : Автопромпідшипник
  • 11 вересня 2023

Компанія Timken придбала Des-Case Corp., виробника спеціальних фільтраційних продуктів для промислових мастильних матеріалів, що базується у Нешвіллі, штат Теннесі, США. 

«Des-Case є технічним лідером у професійних рішеннях для фільтрації, які доповнюють наші автоматичні системи змащування, — сказав Крістофер Кофлін, виконавчий віце-президент Timken. — Виробник Des-Case відомий своїми інноваційними продуктами та послугами, які покращують надійність обладнання, збільшують прибутковість і забезпечують екологічні переваги. Нові продукти, які доповнюють наше існуюче портфоліо, забезпечують потужні можливості синергії, включаючи перехресні продажі та міжнародну експансію».

Переважна більшість продуктів Des-Case — це витратні матеріали з повторюваним циклом купівлі, які розповсюджуються через багатьох дистриб’юторів, які продають підшипники та інші продукти Timken. Комплексна пропозиція продукції компанії включає фільтруючі елементи, системи контролю стану, зберігання мастила та системи фільтрів, які використовуються протягом усього життєвого циклу мастила. Ці рішення мають вирішальне значення для підвищення надійності, скорочення часу простою та продовження терміну служби обладнання клієнтів.

Заснована в 1983 році, компанія обслуговує клієнтів на різноманітних промислових кінцевих ринках. Очікується, що дохід Des-Case за календарний 2023 рік становитиме близько 40 мільйонів доларів. У компанії Des-Case працює приблизно 120 осіб, а виробничі потужності є в Теннессі та Нідерландах.

Timken — це провідна компанія з виробництва конічних роликових підшипників, сферичних, циліндричних, кулькових підшипників, підшипників ковзання, мініатюрних підшипників, прецизійних підшипників і підшипників в корпусних вузлах, комплектуючих для передачі механічної потужності. Компанія пропонує і технічні послуги по відновленню та ремонту підшипників і силових систем. Історія компанії почалася в Сент-Луїсі, штат Міссурі, де в 1899 році каретний майстер Генрі Тімкен запатентував конічний роликовий підшипник і разом з двома синами заснував компанію The Timken Roller Bearing and Axle Company. Зараз компанія представляє ряд потужних брендів: Timken®, Bii®, Carlisle®, Drives®, Fafnir®, Interlube®, Philadelphia Gear® і Standard Machine®. Компанія впевнено почувається на ринках сільгосптехніки, автомобільної промисловості, авіакосмічної та оборонної промисловості, енергетики, металургії та залізничного транспорту. Компанія нараховує понад 17 тисяч співробітників в 42 країнах світу.
Фото: Timken